Фотоконкурс від студії сімейного фото "Стрекоза"

30 жовтня 2013

Фотосесія у подарунок!

Протягом двох днів на І Національному святі сиру працювала спеціально облаштована фотозона від фотостудії «Стрекоза». Усі бажаючі мали змогу безкоштовно сфотографуватись із мишкою та шматком сиру. Художній керівник фотостудії «Стрекоза» Юлія Єлісеєва із задоволенням поділилась враженням від заходу:
- Дуже сподобався загальний настрій свята, яке можна справді вважати сімейним, осіннім, теплим. Всі ходили щасливі, веселі, багато пар, дітей, родин. І це справді сирне свято, справді багато сирної продукції, а це в свою чергу – підтримка здорового харчування. Дякуємо організаторам за чудові вихідні.
Окрім цього на святі також встановлювали кулінарні рекорди, гуляли алеєю закоханих, просили здійснення мрій у дерева бажань, а ще милувались показом дизайнерської колекції капелюшків на сирну тематику та багато чого іншого.
Продовжуючи тематику заходу, проект «Я люблю молоко» вирішив провести розіграш серед фото зроблених на фотозоні від студії «Стрекоза». Тому отримані зі свята фото візьмуть участь у фотоконкурсі, який стартує 31-го жовтня на нашому сайті. Учасник, фото якого набере найбільше голосів, отримає сертифікат на безкоштовну фотосесію від студії «Стрекоза». То ж голосуйте активніше, і, можливо, саме вам пощастить.


ILoveMilk.info

 

 

Партнери сайту
  • milkUA.info
  • Асоціація виробників молока