Канапе, вагою 140 кілограм, приготують для киян

9 вересня 2013

Організатори свята обіцяють смачний рекорд

     Сирне канапе приготують на І Національному святі Сиру.  Координатор проекту Богдан Шаповал розповів, чому організатори вирішили створити саме канапе і скільки матеріалів піде на рекордну страву:  

- Ми приготуємо для киян і гостей столиці велике сирне канапе, бо саме ця смачна страва є  символом легкого сніданку. Споживання сиру повинно приносити задоволення, а процес вибору сорту сира – справжнє мистецтво. Ми хочемо показати наскільки сир корисний і необхідний нашому організмові. На канапе необхідно більше 35-ти кілограмів сиру і 180 буханок хліба. Сподіваємось, гостям нашого свята сподобається канапе і вони зможуть по-справжньому наїстися і відпочити на І Національному святі Сиру.

 Загальна вага канапе складатиме понад 140 кілограм, розміром 6х6 метрів. Кожен охочий зможе поласувати сирною смаковинкою. Окрім канапе, на святі також приготують рекордну сирну паличку. Масштабів та ваги якої поки не розголошують.

Нагадаємо, що І Національне свято Сиру відбудеться в Києві 19 - 20-го жовтня (ВДНГ), яке організовує всеукраїнський соціальний проект «Я люблю молоко» за підтримки АВМ. Детальніше з проведенням свята можна ознайомитись тут. 

 

ILoveMilk.info

 

Категорії:  сир  здоров'я  харчування 
Партнери сайту
  • milkUA.info
  • Асоціація виробників молока