Києво-Печерська Лавра із сиру

31 жовтня 2013

Сирна країна

    Унікальні сирні фігури п’ятинайвизначніших місць України вирізали із головок сиру на І Національному святі сиру у Києві. Food-стиліст  Анна Тенне на очах у відвідувачів вирізала архітектру із сиру. Найбільш ефектною стала Києво-Печерська Лавра, над якою працювали не один день. Окрім неї також вирізали Ластівчине Гніздо (Крим), Львівський Національний академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької (м. Львів), Кам'янець-Подільську Фортецю (м. Кам'янець-Подільський), Дзеркальний струмінь (м. Харків).

 Ідею створення сирної країни підтримала ТМ «Комо». У гостей свята сирні фігури викликали справжній захват!

      Презентовані мініатюри архітектурних памяток України з- сиру справили враження не лише на гостей заходу. Сирну Україну занесли до книги рекордів України до категорії «кулінарія, розміри, вперше». 

Подібного у столиці ще не робили, однак орагіназтори обіцяють на досягнутому не зупинятись і в майбутньому дивувати ще цікавішими ідеями!

- Практика роботи із архітектурою і сиром – це цікава і незвична робота. Більше того, це прекрасний досвід для будь-якої творчої людини. Я рада, що мені випав шанс працювати над таким цікавим проектом. Сир їла протягом етапів створення фігур, - поділилася враженнями food-стиліст Анна Тенне.

LoveMilk.info

 

 

Партнери сайту
  • milkUA.info
  • Асоціація виробників молока