Нова фотосесія від «Я люблю молоко» та АВМ

29 серпня 2013

Зірки підтримують ідею здорового харчування

     Вчора в одній зі столичних фотостудій відбулась чергова фотосесія, що являється третьою частиною піар-компанії «Зірки за здоровий спосіб життя. Я люблю молоко».

    На фотосесії були присутні В’ячеслав Узєлков з дружиною і сином, Стелла Захарова з донькою, Яна Клочкова, Сергій Конюшок, Ольга Харлан і Олена Хомрова. Всі спортсмени радо погодились підтримати ідею всеукраїнського соціального проекту «Я люблю молоко»  - популяризування здорового харчування серед дорослих і дітей. На зйомочному майданчику панувала тепла атмосфера, боксер В’ячеслав Узєлков та спортивна гімнастка Стелла Захарова згадували  спільну участь у «Останньому героєві», фехтувальниці Ольга Харлан та Олена Хомрова розповіли історію своїх однакових тату, Яна Клочкова мило бесідувала з перукарем про органічні маски для волосся, а Сергій Конюшок слухняно віддався стилісту, яка професійно підібрала образ стронгмену.

На запитання журналіста проекту «I love milk» чи люблять спортсмени молоко, всі в один голос відповіли «так!». І кожен розповів свою «молочну» історію, які згодом можна буде прочитати в інтерв’ю на сайті http://ilovemilk.info/

Нагадаємо, що проект був створений за підтримки Асоціації виробників молока  у 2012 році.

 

ILoveMilk.info

 

Партнери сайту
  • milkUA.info
  • Асоціація виробників молока