Що потрібно, аби бути стрункою, як олімпійська чемпіонка Олена Костевич?

10 вересня 2013

Олена Костевич ділиться секретом ідеальної фігури

      Перед фотозйомкою третього етапу піар-компанії «Зірки за здоровий спосіб життя. Я люблю молоко» чемпіонка олімпійських ігор, яка спеціалізується на стрільбі з пневматичного пістолета Олена Костевич розповіла журналісту сайту «I love milk», що допомагає їй тримати себе завжди у гарній спортивній формі:

-          Звичайно, це перш за все тренування і здорова їжа. Я завжди уважно підбираю свій раціон, до якого традиційно входять молочні продукти, а каші я, як правило, завжди готую з молоком. Ряд  спортивних навантажень завжди тримає організм у тонусі, робить мене бадьорою і впевненою. Хоч справді, іноді дуже важко витримати тренування, але в цьому і суть спортсмена – вміти себе перебороти навіть попри втому та знесилення.

Нагадаємо, що піар-компанія «Зірки за здоровий спосіб життя. Я люблю молоко» створена за ініціативи всеукраїнського соціального проекту «Я люблю молоко». Піар-компанія покликана популяризувати молоко та молочні продукти серед українців на прикладі справжніх лідерів (олімпійських чемпіонів, акторів, хореографів, співаків). 

http://ilovemilk.info/

 

Партнери сайту
  • Асоціація виробників молока
  • milkUA.info