У КИЄВІ СТВОРЯТЬ КРАЇНУ СИРУ

5 серпня 2013

Як не помилитися вибираючи сир на прилавку, як правильно підібрати сир до вина та інших напоїв, якою сирною стравою можна здивувати рідних та друзів?

І національне свято сиру пройде 19-20 жовтня цього року у Києві. Киян та гостей столиці радуватимуть конкурсами, вікторинами та призами. Окрім цього  на відвідувачів також чекатиме виступ зірок української естради. Справжнім господиням буде цікаво відвідати різноманітні кулінарні майстер-класи. Яскраву позитивну атмосферу свята підтримають тематичні розваги, дегустації (не лише сира, а й вина).  Основні країни-виробники сиру представлять свою продукцію на виставці, на сцені готуватимуть  піцу, а цікаві побажання можна буде знайти у сирних паличках.

Кордон країни розділить на чотири сирні провінції, де кожний знайде багато чого до смаку. Батьки зможуть порадувати своїх малят іграшками від Чіко, Фрея, конструкторами від «Лего», авкагримом, молочним боулінгом і навіть доїнням корів! Для дорослих буде підготовлено розваги типу : родео, Angry Birds, «закохані у сир». Можна буде скуштувати фондю з крекерами, повісити свою мрію на дерево «бажань», сплести сулугуні з канатів. А справжні цінителі сиру матимуть можливість продемонструвати всю свою обізнаність у конкурсі на впізнавання видів сирів!

Організатори свята: Асоціація виробників молока та загальнонаціональний проект «Я люблю молоко». Партнери свята: виробники молока, Мілкіленд.  

ДЛЯ ДОВІДКИ: Це вже не перший захід, проведений АВМ у рамках представлення молочної продукції.  Асоціація виробників молока заснована Андрієм Дикуном у квітні 2009 року і на сьогодні об’єднує понад півсотні компаній.  Загальнонаціональний проект «Я люблю молоко» реалізується АВМ з  травня минулого року. Його мета популяризувати молоко та молочні продукти.

 

Категорії:  День сиру  жовтень 
Партнери сайту
  • Асоціація виробників молока
  • milkUA.info