Чи для всіх?

При всій повазі і любові до молока, не можна не зазначити, що є люди, які змушені поводитися з цим продуктом дуже обережно через певні проблеми зі здоров'ям. Але чи варто у цьому випадку повністю виключати з раціону всі молочні продукти. Тим більше, зробити це не так просто, адже більшість харчових продуктів у тій чи іншій формі  містить молоко або його похідні. 

Споживати молочні продукти чи ні  справа індивідуальна. Проте таке рішення повинно базуватися на результатах обстеження і порадах кваліфікованого лікаря. Самостійне виключення молокопродуктів з раціону може призвести до серйозних порушень в організмі. Адже часто причина «недуги» зовсім не в молоці. Погана реакція на молоко може бути просто індикатором порушення у системі травлення. З іншого боку, через особливості сприйняття вашим організмом деяких компонентів цього продукту, вам дійсно потрібно відрегулювати баланс молочного в своєму раціоні. 

 
Якщо з'явилася підозра, що молоко викликає збої у шлунково-кишковій системі, перш ніж відмовлятися від нього та інших молочних продуктів, зробіть загальне обстеження і визначте, чи пробема взагалі існує! Мова йде, наприклад, про лактазну недостатність  вроджену особливість, що передається від далеких предків. Може виявитись, що погане продукування лактази у вашому кишечнику — результат хвороби, яку потрібно лікувати, а не генетика. 
 
Аналіз на лактазну недостатність роблять деякі лабораторії. Наприклад, є так званий  Н2  дихальний тест з лактозою. Зробіть аналіз, і, можливо, результат реабілітує молоко у ваших очах. Більше того,  воно стане тим продуктом, який дозволить вам ще довгі роки зберігати міцне здоров’я та насолоджуватися життям. 
 
 

 

Алергія

 

Лактозна непереносність

 

Партнери сайту
  • Асоціація виробників молока
  • milkUA.info