Поради краси

У всі часи жінки прагнули зачаровувати чоловіків своєю красою. Тому і в Єгипті, і в Римі, і в Київській Русі дуже цінували молоко та кисломолочні продукти, які здавна використовували для косметичних процедур. Так, сметаною і кислим молоком відбілювали та пом'якшували шкіру, свіжим молоком вмивалися, натирали руки, приймали молочні ванни. Молоко заспокоює шкіру, тому наші предки з його допомогою боролися з проблемами її сухості та чутливості.

Молоко і нині широко використовують для виготовлення косметичних препаратів, зокрема комплексів і серій засобів для краси і здоров’я шкіри та волосся. 

У цьому немає нічого дивного. Адже до складу молока входять вітаміни A, С, D,  вітаміни групи В, Е, К, РР, повноцінні легкозасвоювані білки, цукри, жири, мікроелементи: калій, кальцій, натрій, магній, селен, залізо, фосфор, кобальт, мідь, цинк, сірка, марганець, фтор, бром, йод, кремній, бор, ванадій тощо.

Один із найдавніших рецептів краси  знаменита молочна «ванна Клеопатри». Клеопатра, остання цариця Єгипту, яка керувала країною впродовж майже 22 років, славилася вмінням завойовувати серця чолоівіків. Вона стала героїнею багатьох відомих художніх творів, театральних вистав і кінофільмів. Можливо, такого успіху Клеопатра досягла саме завдяки своїм рецептам краси?! Чому б і нам не спробувати? 

Щоб представниці чарівної статі завжди були незрівнянно гарними, портал Ilovemilk.info пропонує секрети «молочної краси» для гарного волосся, шкіри, нігтів та фігури. Ці рецепти перевірені часом і досвідом тисяч жінок, але найголовніше — приготувати їх може кожна. Користуйтесь і завжди будьте царицями!

 

 

Здорова шкіра

 

Розкішне волосся

 

Міцні нігті

 

Молочні дієти

 

Партнери сайту
  • Асоціація виробників молока
  • milkUA.info